• Svečano proglašenje rezultata Šampionata Srbije

      • 03. Januar 2010.

    • Na Beogradskom sajmu je održano svečano proglašenje rezultata Šampionata Srbije u auto sportu i kartingu za prethodnu godinu

      Na Beogradskom sajmu je održano svečano proglašenje rezultata Šampionata Srbije u auto sportu i kartingu za prethodnu godinu.

      Nakon uvodnog govora potpredsednika SAMSS-a, Mike Đelmaša počela dodela medalja; prvo najmlađima, pa zatim i ostalima.

      Dobitnici nagrada za 2009. godinu su:

      ZLATNE MEDALJE

      Auto trke na kružnim stazama
      SPASOJEVIĆ Miloš klasa I -do 1150 ccm YUGO 55 / N 
      VUKOSAVLJEVIĆ Radoslav klasa II -do 1150 ccm YUGO 55 Sport
      STOJIĆ Dejan klasa III-od 1151 do 1400 ccm / N
      LEKIĆ Vojislav klasa IV -do 2000 ccm / SP i N
      KOMNENOVIĆ Pavle klasa V -od 1401 do 1600 ccm / Super Sport
      VESNIĆ Milovan klasa VI -ST Plus

      Ekipi kluba AK ĐELMAŠ SPORT - Beograd
      Ekipi sponzora LUKOIL-VITRO GROUP - Beograd

      Auto trke na brdskim stazama
      ATANACKOVIĆ Nebojša Generalni plasman
      MILIĆ Milutin Grupa A
      CVETIĆ Vitomir Grupa E1
      JANKOVIĆ Saša klasa I -do 1150 ccm YUGO 55 / N
      BOŽILOVIĆ Darko klasa II -do 1150 ccm YUGO 55 /SPORT
      VOJNOVIĆ Radmilo klasa III -od 1151 do 1400 ccm / N
      ZIROJEVIĆ Branko klasa VII -od 1151 do 1400 ccm / A
      MILIĆ Milutin klasa VIII-od 1401 do 2000 ccm / A
      VIDOSAVLJEVIĆ Aleksandar klasa X -do 1400 ccm / E1
      ATANACKOVIĆ Nebojša klasa XI -od 1401 do 1600 ccm / E1

      Ekipi kluba ASK G.A.G.A. SERBIAN RACING TEAM - Beograd
      Ekipi sponzora TAKOVO G.A.G.A. RACING TEAM - Beograd

      Reli
      vozač
      RABRENOVIĆ Vladica Generalni plasman
      DUKIĆ Branko klasa I -do 1150 ccm YUGO 55 / N
      CVJETIĆANIN Mile klasa II -od 1151 do 1400 ccm / N i A
      RABRENOVIĆ Vladica klasa III -od 1401 do 2000 ccm / N
      ČULIĆ Ljubiša klasa V -od 1401 do 2000 ccm / A

      suvozač
      RADIVOJEVIĆ Radmil Generalni plasman
      TURUDIĆ Borko klasa I -do 1150 ccm YUGO 55 / N
      TOMIĆ VUKAŠIN klasa II -od 1151 do 1400 ccm / N i A
      RADIVOJEVIĆ Radmil klasa III -od 1401 do 2000 ccm / N
      POPOVIĆ Miloš klasa V -od 1401 do 2000 ccm / A

      Ekipi kluba ASK G.A.G.A. SERBIAN RACING TEAM - Beograd
      Ekipi sponzora G.A.G.A. TAKOVO RACING TEAM - Beograd

      Karting
      RADOJKOVIĆ Aleksa klasa I - MINI I
      STOJANOVIĆ Luka klasa II - MINI II
      JANJIĆ Petar klasa III - Interkontinental A-100 Junior
      ERMAN Bojan klasa IV - Interkontinental A-100 Senior
      FILIPOVIĆ Dragan klasa V - 125 ccm

      Ekipi kluba AK ĐELMAŠ SPORT - Beograd

      SREBRNE MEDALJE

      Auto trke na kružnim stazama
      DOBROTA Zlatko klasa I -do 1150 ccm YUGO 55 / N
      BOŽILOVIĆ Darko klasa II -do 1150 ccm YUGO 55 Sport
      MARGETIĆ Milan klasa III -od 1151 do 1400 ccm / N
      STOJKOVIĆ Dragan kalsa IV -do 2000 ccm / SP i N
      CVETIĆ Vitomir klasa V -od 1401 do 1600 ccm / Super Sport

      Ekipi kluba ASK CENTAR BOBAN - Beograd
      Ekipi sponzora RAFINERIJA ULJA MODRIČA - Modriča

      Auto trke na brdskim stazama
      CVETIĆ Vitomir Generalni plasman
      ZIROJEVIĆ Branko Grupa A
      ATANACKOVIĆ Nebojša Grupa E1
      BRKIĆ Uroš klasa I -do 1150 ccm YUGO 55 / N
      ŠEKULARAC Vladimir klasa II -do 1150 ccm YUGO 55/SPORT
      MARINKOVIĆ Aleksandar klasa III -od 1151 do 1400 ccm / N
      PANIĆ Vladimir klasa VII -od 1151 do 1400 ccm / A
      ĐURIĆ Nikola klasa VIII-od 1401 do 2000 ccm / A
      TOROMAN Goran klasa X -do 1400 ccm / E1
      CVETIĆ Vitomir klasa XI -od 1401 do 1600 ccm / E1

      Ekipi kluba ASK AVALA RACING TEAM - Beograd
      Ekipi sponzora TAKOVO AVALA RACING TEAM - Beograd

      Reli
      vozač
      CVJETIĆANIN Mile Generalni plasman
      OSTOJIĆ Saša klasa I -do 1150 ccm YUGO 55 / N
      MIRČIĆ Vladimir klasa II -od 1151 1400 ccm / N i A
      VIŠNJIĆ Srđan klasa III -od 1401 do 2000 ccm / N
      JOVANOVIĆ Slobodan klasa V -od 1401 do 2000 ccm / A

      suvozač
      TOMIĆ Vukašin Generalni plasman
      NOVAKOVIĆ Slaviša klasa I -do 1150 ccm YUGO 55 / N
      NOVAKOVIĆ Milan klasa II -od 1151 do 1400 ccm / N i A
      LUKIĆ Rajko klasa III -od 1401 do 2000 ccm / N
      KONSTANTINOVIĆ Dario klasa V -od 1401 do 2000 ccm / A

      Ekipi kluba ASK GINA AUTO SPORT - Bajina Bašta
      Ekipi sponzora PAŠALIĆ G.A.G.A. RACING TEAM - Beograd

      Karting
      DINA Alex klasa I - MINI I
      RADOJKOVIĆ Aleksa klasa II - MINI II
      RISTIĆ Aleksandar klasa III - Interkontinental A-100 Junior
      MIODRAGOVIĆ Miloš klasa IV - Interkontinental A-100 Senior
      JANKOVIĆ Kristijan klasa V - 125 ccm

      Ekipi kluba K.A.S.K. BIBIKART - Beograd

      BRONZANE MEDALJE

      Auto trke na kružnim stazama
      MRSE Ivan klasa I -do 1150 ccm YUGO 55 / N
      SIMOVIĆ Darko klasa II -do 1150 ccm YUGO 55 /SPORT
      MILOVANOVIĆ Nemanja klasa III -od 1151 do 1400 ccm / N
      TERZIĆ Žarko klasa IV -do 2000 ccm / SP i N
      ATANACKOVIĆ Nebojša klasa V -od 1401 do 1600 ccm / Super Sport 
      KASTRATOVIĆ Zoran klasa VI - ST Plus

      Ekipi kluba AK OPTIMA MODRIČA - Modriča
      Ekipi sponzora EKO RACING - Beograd

      Auto trke na brdskim stazama
      VIDOSAVLJEVIĆ Aleksandar Generalni plasman
      PANIĆ Vladimir Grupa A
      VIDOSAVLJEVIC Aleksandar Grupa E1
      JANKOVIĆ Stefan kalsa I -do 1150 ccm YUGO 55 / N
      PANTELIĆ Aleksandar klasa II -do 1150 ccm YUGO 55 /SPORT
      NARODOVIĆ Mario klasa III -od 1151 do 1400 ccm / N
      MLADENOVIĆ Aleksandar klasa VII -od 1151 do 1400 ccm / A
      MILENKOVIĆ Dragomir klasa VIII-od 1401 do 2000 ccm / A
      ĐUKANOVIĆ Mladen klasa X -do 1400 ccm / E1
      NIKOLIĆ Slobodan klasa XI -od 1401 do 1600 ccm / E1

      Ekipi kluba ASK M.T.S. GLASS RACING TEAM - Beograd
      Ekipi sponzora TAKOVO M.T.S. GLASS RACING TEAM - Beograd

      Reli
      vozač
      MIRČIĆ Vladimir Generalni plasman
      MILANOVIĆ Petar klasa I -do 1150 ccm YUGO 55 / N
      CVIJOVIĆ Aleksandar klasa II -od 1151 do 1400 ccm / N i A
      ZEČEVIĆ Vladimir klasa III -od 1401 do 2000 ccm / N
      BORKOVIĆ Dušan klasa V -od 1401 do 2000 ccm / A

      suvozač
      POPOVIĆ Miloš Generalni plasman
      MILANOVIĆ Siniša klasa I -do 1150 ccm YUGO 55 / N
      SMILJANIĆ Bojan klasa II -od 1151 do 1400 ccm / N i A
      PIVIĆ Zoran klasa III -od 1401 do 2000 ccm / N
      JANKOVIC Marko klasa V -od 1401 do 2000 ccm / A

      Ekipi kluba ASK RID SPORT - Perućac
      Ekipi sponzora G.A.G.A. METRO RACING TEAM - Beograd

      Karting
      TODOROVIĆ Marko klasa I -MINI I
      MILOŠEVIĆ Vojislav klasa II -MINI II
      MILJKOVIĆ Nikola klasa III -Interkontinental A-100 Junior
      SLAVKOVIĆ Vladan klasa IV -Interkontinental A-100 Senior
      ERMAN Bojan klasa V - 125 ccm

      Ekipa kluba AUTO ROYAL KLUB - Beograd

      ZLATNE KACIGE
      STOJIĆ Dejan
      za osvojene titule Šampiona države u auto trkama na kružnim stazama u 2006/2008/2009. godini

      VIDOSAVLJEVIĆ Aleksandar
      za osvojene titule Šampiona države u auto trkama na brdskim stazama u 2007/2008/2009. godini

      CVETIĆ Vitomir
      za osvojene titule Šampiona države u auto trkama na brdskim stazama u 2003/2006/2009. godini

      ATANACKOVIĆ Nebojša 
      za osvojene titule Šampiona države u auto trkama na brdskim stazama u 1979/2004/2009. godini

      FILIPOVIĆ Dragan
      za osvojene titule Šampiona države na karting trkama u 2007/2008/2009. godini

      ZLATNA KACIGA SA DIJAMANTOM
      CVETIĆ Vitomir
      za osvojene zlatne kacige 1993/2002/2009. godini

      ZLATNA PLAKETA
      Ekipi kluba ASK G.A.G.A. SERBIAN RACING TEAM za osvojene titule Šampiona države u auto trkama na brdskim stazama u 2007/2008/2009. godini


    •